Jūs esat šeitSaraksts: 

Aktualitātēs grāmatvedības ekspertīzē un revīzijā

Aktualitātēs grāmatvedības ekspertīzē un revīzijā

LR Iekšlietu ministrijas Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde (www.ekspertize.vp.gov.lv) jūnija beigās organizēja starptautisku praktisko konferenci „Grāmatvedības ekspertīze un revīzija: aktualitātes un perspektīvas”, kuras laikā profesionāļi no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Armēnijas atskatījās uz paveikto grāmatvedības tiesu ekspertīžu jomā, kā arī ar praktiskiem piemēriem raksturoja ekspertīžu un revīziju sniegumu tiesvedības procesos.

Autors:

TAX.LV
20.07.2018
475
Pasākumi un aktivitātes

Konference „Grāmatvedības ekspertīze un revīzija: aktualitātes un perspektīvas” tika rīkota saistībā ar Valsts policijas Kriminālistikas pārvaldes Grāmatvedības ekspertīžu nodaļas jubileju, kurai šogad aprit 20 gadi. Konferences mērķis bija grāmatvedības tiesu ekspertīzes un revīzijas aktuālo problēmu apspriešana profesionāļu lokā, pieredzes apmaiņa un attīstības tendenču ieskicēšana.

Konferencē piedalījās un uzstājās ar referātiem sertificēti grāmatvedības Tiesu eksperti no piecu valstu ekspertīžu centriem, Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes, Valsts ieņēmumu...

Reģistrēties un kļūt par abonentu var BEZMAKSAS. Pievienojieties tagad!

Komentāri (0)